Chciałam maksymalnie uprościć zarówno formułę wpłat, jak i fakturowania oraz przyznawania dostępu do grupy. Uznałam, że najprościej będzie skorzystać z funkcji esklepu.

Omówię procedurę w kilku krokach:

1. Wejdź na stronę: https://fitfigura.pl/index.php/ersklep

2. Dokonaj rejestracji w ErSklepie (którego jestem współwłaścicielką)

3. Wybierz rodzaj dostępu do grupy (jednorazowy, tygodniowy, miesięczny) lub zajęcia indywidualne, następnie użyj komendy "Pokaż koszyk"

4. Jako metodę wysyłki odznacz "Usługa zdalna"

5. Zaakceptuj regulamin sklepu i potwierdź zakup

6. Po chwili otrzymasz na adres mailowy, którego użyłaś do rejestracji, wiadomość ze ErSklepu z Twoim zamówieniem. Dokonaj wpłaty na konto widoczne w stopce zamówienia, wpisując w tytule przelewu numer zamówienia oraz nick z FB.

 

UWAGA! Przyszło nam funkcjonować w bardzo nieciekawych czasach. Łącza internetowe są przeciążone do granic możliwości, więc sporadycznie może się zdarzyć, że sklepowy automat do rozsyłania emaili odmówi posłuszeństwa. Nie panikuj, nie zniechęcaj się tylko daj mi znać o problemie. Z pewnością szybko sobie poradzimy.

 

Po wpływie pieniążków na konto prześlę efakturę na wskazany w zamówieniu adres email oraz dołączę Cię do dedykowanej grupy na FB.


Każdy trening będę transmitowała na żywo, więc będzie mi bardzo, bardzo miło jeśli będziecie ćwiczyć ze mną w tym samym czasie, ale jeśli któraś z Was nie będzie mogła to nie ma problemu, bo każdy trening będzie dostępny w wydarzeniu przez kolejne 24h. Czyli np. jeśli trening zacznie się we wtorek o 18-tej to wszyscy członkowie grupy FitFigura będą mięli do niego dostęp do środy do godziny 19-tej.


Treningi będziecie mogli odtworzyć na telefonie, laptopie, telewizorze – gdzie Wam pasuje

CENNIK:
Dostęp jednorazowy – 15 zł
Dostęp 7-mio dniowy (3 treningi) – 35zł
Dostęp 30-to dniowy (~12 treningów) - 100zł

GRAFIK:
Wtorek, godzina 18:00 – brzuch uda pośladki
Czwartek, godzina 18:00 – brzuch uda pośladki
Sobota, godzina 10:30 – TABATA


Każdy trening będzie trwał od 45 -60 minut. W zależności co na dany dzień przygotuję.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz do mnie na na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poszukaj mnie na FB.